Jak dát kočičce tabletku(Radši bych to nezkoušela...=D)

19. března 2010 v 17:49 | harafie3 |  TuToRialS
1. Vezmeme kočku do levé ruky do polohy jako byste drželi dítě. Umístěte pravý ukazováček a palec do skusu koččiny tlamy. Vezměte prášek a jak kočka otevře tlamu ,vložte do ní prášek a nechte kočku aby zavřela tlamu a polkla.
2. Vytáhněte kočku zpoza pohovky a prášek z podlahy. Vezmeme kočku do levé ruky a opakujte proces.
3. Přitáhněte kočku z ložnice a vlhký prášek zahoďte.
4. Vezměte si nový prášek z balení , pevně uchopte kočku za přední packy. Silou otevřete čelisti a vtlačte prášek do tlamy pravým ukazováčkem. Držte tlamu zavřenou ,než napočítáte do deseti.
5. Vytáhněte prášek z akvária a kočku ze skříně. Zavolejte si na pomoc manželku ze zahrady.
6. Klekněte si na podlahu s kočkou zaklíněnou mezi koleny. Pevně uchopte přední a zadní packy kočky. Ignorujte její hluboké vrčení. Požádejte manželku ,aby kočce jednou rukou podržely hlavu a druhou rukou kočce vsunula dřevěné pravítko do tlamy. Nechte prášek sklouznout po pravítku při rázném tření hrdla kočky.
7. Výjměte kočku ze zmuchlaných záclon. Vemte si nový prášek z balení Poznamenejte si ,že máte koupit nové pravítko a záclony. Opatrně zameťte rozbitý porcelán z krbu a uložte ho stranou pro pozdější slepení
8. Zabalte kočku do velkého ručníku a poproste manželku ,aby kočku chytla tak ,aby ji koukala hlava z podpaždí. Vložte prášek na konec brčka. Tužkou otevřete kočce tlamu a foukněte do brčka.
9. Ověřte si ,zda-li prášek není člověku škodlivý. Vypijte sklenici vody ,abyste zahnali pachuť z úst. Ošetřete obinadlem manželčino podpaždí a odstraňte krev z koberce mýdlem a vodou.
10. Přivlečte kočku ze sousedovic kůlny. Vemte si nový prášek .Položte kočku do skříně a zavřete dveře tak ,aby ji koukala jen hlava. Lžící otevřete kočce tlamu .Pomocí gumičky vystřelte kočce do krku prášek.
11. Z garáže si přineste šroubovák a přišroubujte dveře zpět k pantům .Přiložte si na tvář studený obklad a zkontrolujte si, kdy jste byli naposledy očkováni proti tetanu. Vyhoďte své tričko a přineste si z ložnice nové.
12. Zavolejte hasiče ,aby vám kočku přinesli ze stromu přes ulici. Omluvte se sousedovi, který naboural do plotu, když se vyhýbal kočce a vemte si poslední prášek z balení.
13. Šňůrou na prádlo svažte kočce přední nohy se zadními a pořádně ji připevněte k noze jídelního stolu. V garáži si najděte odolné rukavice, otevřete kočce tlamu malým francouzským klíčem. Strčte prášek do tlamy spolu s velkým kusem masa. Podržte hlavu ve svislé poloze a spláchněte prášek půl litrem vody.
14. Nechte se manželkou odvést do nemocnice. Seďte potichu, než vám doktor zašije prsty, předloktí a vyndá zbytky prášku z pravého oka. Cestou domů se zastavte v obchodě s nábytkem a objednejte si nový stůl.
15. Počkejte až spolek pro ochranu zvířat odveze kočku a zavolejte do místního zverimexu ,jestli nemají křečky! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama