hospodské

19. října 2008 v 10:27 | berusik |  vtipy
Přijde takhle chlápek do baru, na rameni má takovou větší opičku. Objedná si panáka, opička seskočí a začne pobíhat po baru. Vyskočí na pult, sáhne do misky s olivami a pár jich sní, pak se vrhne na plátky citrónu a nakonec vyskočí na kulečníkový stůl a nacpe si do pusy jednu kouli a celou ji spolkne. Barman nevěřícně zírá a povídá: "Sakra, člověče, viděl jste to? Ta opice spolkla kulečníkovou kouli!" "To mě nepřekvapuje," odpovídá chlápek, "ten malý mizera sežere všechno, co mu přijde do ruky. Nebojte, za všechno zaplatím." Chlápek dopije, zaplatí drink i všechno ostatní a odejde. Za čtrnáct dní se v tom baru objeví zase i s tou opičkou. Zase si dá panáka a opička začne běhat po baru. Vyskočí na pult, sebere tam z dortu třešni, strčí si ji do zadku, zas ji vytáhne a sní. Barman je znechucen a říká chlapovi: "Ta vaše opice si strčila třešeň do zadku, pak ji vytáhla a spolkla." "To mě nepřekvapuje. Pořád žere všechno, co jí přijde do ruky, ale od té doby, co spolkla tu kulečníkovou kouli, si všechno nejdřív změří!"

V hospode se baví 3 chlapy. První: "pánové, mě se klepe ruka tak, že nedonesu kafe na stůl, abych ho nerozlil." Druhej: "To nic není, já vyklepu i brambory z talíře!" A třetí: "Na mě stejně nemáte. Já než se na hajzlu vymočim, tak se třikrát udělam."

Sedí chlapík na baru a vsimne si na polici sklenice od vokurek plné stokorun. "To je taková soutez. Dáte stovku a kdyz splníte tri úkoly je sklenice vase.", vysvetluje barman. Ale co - zkusíme to, pomyslí si uz podnapilý chlap a dá barmanovi stovku. "No tak zaprvé musíte vypít pul litru tequily na ex. Zadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem-ten mu musíte vytrhnout a zatretí, nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která jeste nikdy nemela chlapa a s tou se musíte vyspat. Upozornuji vás, ze se jeste nikdo nedostal dál jak první úkol, takze hodne stestí." Chlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vozralej se vypotácí na dvorek. Odtud se chvíli ozývají zvuky zápasu a potom strasné vytí. Po nejaké dobe do baru vpadne nás chlapík uválený, otrhaný, vítezně se rozhlédne po prítomných a zahlásí: "Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem... "

Prijde chlap do baru, sedne si na barovou zidlicku, o bar opre tasku a objedna si. Popiji a kazdou chvilku se podiva do tasky, po chvili to barmanovi neda a zepta se, proc porad kouka do te tasky. On rekne, ze se muze klidne podivat. Barman to udela a neveri svym ocim, najednou uvidi malinkaty tenisovy kurt, kde hrajou dve malinkaty zensky tenis. Barman rika: to je skvely, kde jste to sehanal. Ale ani se neptejte, vite ja mam takovyho dzina a ten mi splni jakekoliv prani. Muzete mi ho pujcit odveti barman, ale samozrejme, ale dejte si pozor ten dzin spatne slysi. To nevadi rika barman, najednou se objevi v baru dzin, co si pan preje. Barman: at je ten bar okamzite plny dolacu. Jak si pan preje odveti dzin. Najednou je bar plny kolacu, barman cely zurivy, ty blbce ja jsem chtel dolace, dolary ne kolace. Pan u baru se smeje a rika, ja jsem vam to rikal ze spatne slysi, myslel jste, ze jsem chtel 30ti centimetrovej tenis.

Místní opilec přijde do hospody s úsměvem od ucha k uchu. Hospodský: "Ty jsi dnes nějaký veselý. Copak se stalo?" Opilec: "Tak to si poslechni. Víš, že bydlím blízko trati, že? Tak když jsem šel včera večer domů, uviděl jsem, že na kolejích leží přivázaná mladá holka - prostě jako v nějakém filmu. Spěchal jsem k ní, přeřezal provazy a vzal jsem ji k sobě domů. A abych to zbytečně neprodlužoval: prostě jsem si s ní pěkně užil. Souložili jsme celou noc. Vyzkoušeli jsme všechny místnosti v baráku a vyzkoušeli jsme všechny možné polohy. Hospodský: "To je fantastické. Tos teda měl štěstí. A byla hezká?" Opilec: "To nevím. Hlavu jsem nenašel."

Přijde zákazník do baru a poručí si: "3x vodku a jedno deci sody." Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky všechny naleje do té decové sklenice. Barman s údivem povídá: "Jeee, vy jste kouzelník?" Zákazník na to: "Ne, Česká Obchodní Inspekce..."

Dva kamaradi sedi v hospode. Jeden je smutny a druhy se ho pta: "Co se ti stalo?" "Ale prijdu domu a nejlepsi pritel mi suka zenu." "Cos mu rekl?" "Fuj Gastone, pojd sem!"

Prijde kovboj do salónu a prohlásí: "Kdo rozesmeje mého kone, dostane 100 dolaru!" Prihlásí se malý starý kovboj, po chvilce se vrátí a chce výhru. Všichni se jdou podívat a vidí, jak se kun válí smíchy. Kovboj dostane slíbených 100 dolaru. Protože ale kovboj nemuže na rozchechtaném koni odjet, dá v sázku dalších 100 dolaru tomu, kdo mu kone rozpláče. Opet se prihlásí malý kovboj a vyhraje. Na otázku, jak to dokázal, odpovídá: "Rozesmál jsem ho tím, že jsem mu rekl, že mám vetší ocas než on a rozplakal jsem ho, když jsem mu ho ukázal..."

Ožralej děda v hospodě se rozhodne, že uz má dost, že uz půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle. "Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dám kafe." Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezůspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtýho už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se radši domů doplazí. Plazí se ke dveřím, potichu si odemkne, prevleče se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena: "Tys byl včera zas pekně sťatej, co?" "Jak's to poznala? Vždyť jsem byl tak potichu..." "Ale, ráno tady byla hostinská, že sis v hospodě zapomněl svůj invalidní vozejk!"

Host si objedna zelnacku, gulas a 2 housky. Pane vrchni! Vola. Ty housky jsou mokre!! Co se da delat! Kdyz clovek nese v jedne ruce talir s polevkou a v druhe talir s gulasem a v podpazi dve housky, tak snad ma pravo se zpotit!!!
zdroj: www.hanulka.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

.:CliCk:.

click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama